Strona główna1 » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności
 
Firma ZE Craftel  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: ZE Craftel nie sprzedaje i ...

Polityka prywatności
 
Firma ZE Craftel  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: ZE Craftel nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów sklepu. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać sklepu oraz nie nabywać oferowanych w nim produktów.
 
Dane osobowe
W czasie korzystania z serwisów należących do ZE Craftel  możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.
Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do realizacji zakupu. Niepodanie wymaganych danych tą realizację zablokuje.
 
Subskrypcja newsletter’ów
Zaprenumerowanie newsletterów wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.
Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu Klientowi informację mailową. Imię pozwala zwracać się do Klienta po imieniu.
 
Zamawianie produktów
Zamawianie produktów oferowanych przez ZE Craftel za pośrednictwem sklepu internetowego craftel.pl wymaga podania, w odpowiednim formularzu, danych adresowych.
 
Niezapowiedziane wiadomości
ZE Craftel zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości ZE Craftel rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do zakupów w sklepie oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów ZE Craftel.
Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych ZE Craftel i sklepu internetowego craftel.pl.
Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.
 
Jawne dane osobowe
Dane osobowe podane na serwisach należących do ZE Craftel przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. ZE Craftel nie ma możliwości zabezpieczenia swoich Klientów przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.
Inne formularze
Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do ZE Craftel i dotyczące produktów i serwisów nieobsługiwanych przez ZE Craftel nie podlegają Polityce Prywatności. 

Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach należących do ZE Craftel.
 
Wyłączenie odpowiedzialności
Opinie wyrażone przez Klientów na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z opiniami kierownictwa ZE Craftel.
ZE Craftel i jego kierownictwo nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie kierownictwo ZE Craftel przykłada sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie może odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl